KITE VÝBAVA V CENĚ:

Kompletní kurz 270 euro

Kurz pro 2os 340 euro

Privátní hodina 30 euro

1h kurzu pro 2os 35 euro

Instruktor s 11 letou praxí

rychlý kontakt:

+55 85 98516 1714


Ubytování Termíny Fotokronika Video Letenky Kiteboarding Kitesurfing A-Z Kontakt

NOVÉ MLÝNY

Charakteristika oblasti


Vodní dílo Nové mlýny je na řece Dyji, je to kaskáda přehradních nádrží. Nachází se pod Pavlovskými vrchy na jihu Moravy. Tvoří ji 3 přehradní hráze. Pro rekreaci slouží však horní nádrž nazývaná Mušovská. 


Mushow kite beach v YC Pavlov (název kempu)
Mushow kite beach byla oficiálně otevřena roku 2006. Je zde docela bezpečný přístup do vody a pozvolné klesající dno s oblázky. Pokud fouká severozápadní (dále SZ) nebo jihovýchodní (dále JV) vítr, což jsou nejčastější směry větru, odjíždí se kolmo od břehu (side-shore). Pláž je dlouhá a šiřoká cca 100 x 100 m a tak může najednou startovat a přístávat více lidí. Na české poměry zde fouká kvalitní vítr. Mushow kite school zde provozuje také školu kitesurfingu. Najdeme zde i obchod s prodejem vybavení a kompresor na nafukování draků/kitů. Je zde k dispozici záchranná služba - rescue. Na pláži najdeme i kite trenažér, kde je možno trénovat různé triky a využít zkušenosti kite instruktorů nebo ostatních jezdců/kiterů. Možnost ubytování je v kempu YC Pavlov nebo je možno si pronajmout nebo trvale koupit karavan. Možnost ubytování nabízí i vesnice Pavlov. 


Sportovně – rekreační využítí v okolí
V kempu najdete půjčovnu loděk a šlapadel, můžete si udělat výlet v okolí vodní nádrže Nové Mlýny i zkusit windsurfing. V turistické a poznávací nabídce jsou Pálavské vrchy, zříceniny Dívčích Hradů, Svatý kopeček u Mikulova, zámek Valtice a Lednice s parkem a minaretem a mnohé další. Protože se jedná o jížní Moravu, můžete navštívit i vinné sklípky a vinice.

                                                                              ZPĚT NA OBSAH


Komentáře
Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buď první ;-)
Vlož nový komentář

S VLASTNÍ VÝBAVOU:

Kompletní kurz 170 euro

Kurz pro 2os 240 euro

Privátní hodina 20 euro

1h kurzu pro 2os 25 euro

Instruktor s 11 letou praxí

rychlý kontakt:

+55 85 98516 1714