KITE VÝBAVA V CENĚ:

Kompletní kurz 270 euro

Kurz pro 2os 340 euro

Privátní hodina 30 euro

1h kurzu pro 2os 35 euro

Instruktor s 11 letou praxí

rychlý kontakt:

+55 85 98516 1714


Ubytování Termíny Fotokronika Video Letenky Kiteboarding Kitesurfing A-Z Kontakt

ROZKOŠ

Charakteristika

Jedna z nejoblíbenějších rekreačních oblastí na severu Královéhradeckého kraje. Nachází se u České Skalice, nedaleko Náchoda a Nového Města nad Metují. Rozkoš se může pochlubit velmi dobrými povětrnostními podmínkami pro kitesurfing.

Údolní přehrada Rozkoš, nazývaná „východočeským mořem“ je centrem mnoha sportovních aktivit. Rozkoš se pyšní rozlohou 11 000 000 m2 , průměrnou hloubkou 10  a stálým objemem 12 000 000 m3  vody, má přibližný tvar kruhu. Nádrž je rozdělena na severní a jižní jezero. Kitesurfing lze provozovat na obou stranách, v obou případech je dobrý přístup k vodě. Musíme se řídit větrem, který fouká, pak tedy vybereme buď Surfcentrum U Milana (jížní varianta) nebo Autocamp ACT (v případě severní varianty).

Přehrada je dobře dostupná autem, vlakem i autobusem. Ubytování je možné v místních campu Autocamping Rozkoš. Je provozován 24 hodin denně, po celý rok.  Kapacita kempu je 3500 osob a rozloha areálu 170 000 m2. Můžete bydlet ve stanu, v karavanu nebo si pronajmout 3-4 lůžkové chaty. Další možnosti ubytování vám nabízí okolní města. Občerstvení a restauraci najdete přímo v kempu a nebo je možné využít restaurace v nedaleké České Skalici.

Sportovně – rekreační vyžití v okolí
Když náhodou povětrnostní podmínky nejsou uspokojující, můžeme se věnovat dalším aktivitám. Například rybaření, minigolf, vypustit své děti na dětské koupaliště, jít do letního kina, zapotit se v sauně, v případě pěkného počasí se svézt na tobogánu nebo si půjčit kola, lodě, šlapadla. Můžete také vyrazit poznat okolí a udělat si malé výlety (na kole, autem i pěší). Poblíž je naučná stezka Babiččino údolí, Ratibořský zámek, Náchodský zámek, Adršpach, Broumov, Kuks nebo i ZOO ve Dvoře Králové.

                                                                              ZPĚT NA OBSAH


Komentáře
Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buď první ;-)
Vlož nový komentář

S VLASTNÍ VÝBAVOU:

Kompletní kurz 170 euro

Kurz pro 2os 240 euro

Privátní hodina 20 euro

1h kurzu pro 2os 25 euro

Instruktor s 11 letou praxí

rychlý kontakt:

+55 85 98516 1714